Дело пономарей — Официальный сайт
Facebook seo Twitter seo Subscribe
seo

Люстрация пришла: некоторые судьи увольняются сами, а некоторым нужно «помочь».
Давайте поможем им собраться!
16 сентября 2014 года был принят Закон України «Про очищення влади» 4359а.

Согласно Статті 3 (Критерії здійснення очищення влади (люстрації), пункту 3, где четко прописано следующее:

«Заборона, передбачена частиною четвертою статті 1 цього Закону, застосовується до суддів, які постановлювали ухвали про дозвіл на затримання з метою приводу, про застосування запобіжних заходів у вигляді тримання під вартою, ухвалювали обвинувальні вироки, залишали їх без змін щодо осіб, до яких застосовано повну індивідуальну амністію Законом України «Про внесення змін до Закону України «Про застосування амністії в Україні» щодо повної реабілітації політичних в’язнів» від 27 лютого 2014 року № 792-VІІ (http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/792-18/), співробітників органів внутрішніх справ, прокуратури та інших правоохоронних органів, які своїми рішеннями, діями чи бездіяльністю здійснювали заходи (та/або сприяли їх здійсненню), спрямовані на кримінальне переслідування та притягнення до кримінальної відповідальності осіб, до яких застосовано повну індивідуальну амністію Законом України «Про внесення змін до Закону України «Про застосування амністії в Україні» щодо повної реабілітації політичних в’язнів» від 27 лютого 2014 року № 792-VІІ.»,

судьи, работники милиции и прокуратуры попадают под Закон о люстрации (Стаття 1. Основні засади очищення влади), пункт 4: Подробнее »

seo
5th Дек 2014
Теги:
seo

Чому досі не покараний?
Сьогодні відвідала Вищу Раду Юстиції України. Поцікавилася на якому «світі» знаходиться провадження стосовно дій «перевертня у мантії» судді Мінасова В.В. та інших «перевертнів». Поспілкувалася з службовцем цього закладу, він згадав нашу справу одразу (а як її забути, якщо тільки за останній рік декілька наших скарг та заяв щодо дій судді Мінасова і Ко зареєстровано?!). Зареєстрував мій запит щодо перевірки, яка провадиться по Мінасову майже два (!!!) роки і додаток на 18 сторінках з «досьє» майже на всіх «перевертнів». Копії запиту отримають в Міністерстві Юстиції України (Петренко) та Народний Депутат України (Єгор Соболєв). Нагадала, що Мінасова В.В. треба не лише люструвати, а відкривати щодо нього та інших фальсифікаторів по «Справі паламарів» кримінальні провадження. Запитала – чому й досі не покарані всі ті особи, що виносили противоправні рішення щодо трьох невинних хлопців.

Якщо найближчим часом нічого не зрушить з місця – буду добиватися зустрічі з Президентом. Спробую ще йому розповісти – як у нашому благословенному Запоріжжі «перевертні у погонах і мантіях» фальсифікують справи, катують людей, призначають на роль «винних» перших ліпших громадян, виносять «заказні» вироки. Та, й взагалі, про те як у нас у місті виконується Закон про відновлення довіри до судової влади. А ще про те, що ці «перевертні» не тільки не покарані, а ще й «високі» посади обіймають. Є про що повідати нашому Гарантові.

Ольга Дьоміна

seo
2nd Дек 2014
Теги:
seo
seo
seo
 
seo
Все права защищены © 2011-2015 Дело пономарей — Официальный сайт
Кто затыкает ухо свое от вопля бедного, тот и сам будет вопить, - и не будет услышан