Дело пономарей — Официальный сайт
Facebook seo Twitter seo Subscribe
seo
seo
seo


Ось дивіться відео-матеріали — про те, як правозахоронні органи розкривали вибух у Свято-Покровському храмі Запоріжжя 28.07.2010 року; саму фабулу справи Ви зрозумієте, якщо подивитесь ось це: http://kp.ua/daily/290710/237498/

video (основне!):

http://www.youtube.com/watch?v=yuh6RE_u_PE
(president vymagae negaino rozsliduvaty zlochyn!)

http://www.youtube.com/watch?v=Ae5riC8mlk0
(Anisim — місцевий «авторитет» який відбудував церкву своїм коштом — отримує грамоту від церкви)

http://www.youtube.com/watch?v=npK-no-iOa8&feature=related (прокурор — коментар)

Така деталь: троє із 4-ьох адвокатів на досудовому слідстві у підозрюваних: Антона Харітонова, Сергія Дьоміна і Жені Федорченко — були міліцейськими! Тобто «для меблів», а іноді виконували роль слідчих: підмовляли невинних себе обмовити і дати лжесвідчення проти себе і своїх рідних (адвокати Адєлєв, Кущ, Балюта) — ці факти було доведено під час слухання скарги на протиправні і неетичні дії цих адвокатів в Запорізькій обласній колегії адвокатів (див.додаток).
Більш докладно читайте тут: http://www.ord-ua.com/2011/09/26/katuvannya-i-torturi-v-militsiyi-zaporizkoyi-oblasti-abo-yak-rozkrivali-vibuh-svyato-pokrovskogo-hramu-v-zaporizhzhi/?lpage=1

Факт катувань доводиться, зокрема, відео-матеріалами, які є в матеріалах кр.справи у судді Мінасова В.В. в Жовтневому суді Запоріжжя. (зокрема треба дивитись файл «Очная ставка Антона Харитонова та Лизогубенко Наталії» — де видно, як Лизогубенко запитує його — що зі штанами — чому дірки замість кишень — а він каже — що це міліція вирізала).
т.17 або т.18 — Відео за 30.07.2010 і 01.08.2010.

p.s. Треба сказати, що до цього було кілька прокурорських перевірок, і прокуратура Запорізької області слідів катувань не виявила. Це можна пояснити, адже один і той самий прокурор: пан Олександр Попович (заст.прокурора Запорізької області), який направляв кримінальну справу проти пономарів до суду (по обвинуваченню за п.п.1,5,12 ч.2 ст. 115 КК) в т.ч. Антона Харітонова та інших — підписуючи обвинувальний висновок 03 грудня 2010 р.- здійснював одночасно також і кураторство під час прокурорської перевірки по фактам катувань цих же затриманих пономарів в міліції 30.07.2010 по 08.08.2010!!! Нонсенс! В нього вочевидь конфлікт інтересів — і він не мав право так робити по закону.
Тим часом підсудним «світить» пожиттєве позбавлення волі! З подачі катів-перевертнів у погонах та прокурорів, які на це закривають очі.

Статья взята с сайта http://ua-antiment.livejournal.com/

seo
2nd Окт 2011
Теги:
seo

Написать ответ

seo
 
seo
Все права защищены © 2011-2015 Дело пономарей — Официальный сайт
Кто затыкает ухо свое от вопля бедного, тот и сам будет вопить, - и не будет услышан