Дело пономарей — Официальный сайт
Facebook seo Twitter seo Subscribe
seo
seo
seo

Фальсифікації по «справі паламарів» продовжуються

Данная статья опубликована на сайтах:

1) www.golos.zp.ua
2) www.svidomo.org
3) www.yurysty.org

Сьогодні, 13 вересня, відбулося чергове «слухання» по «Справі паламарів».
На підтримку НЕВИННИХ хлопців прийшло багато людей. Прийшли послухати і подивитися як правиться «правосуддя» деякі кандидати в народні депутати від різних партій, правозахисники, друзі, родичі.

Дуже вдячна лідеру Всеукраїнського об’єднання «Свобода» Подлобнікову Віталію Вікторовичу, котрий зі своїми однопартійцями і друзями також прийшли до суду підтримати Антона, Сергія, Євгена та їх родини, за що їм моє материнське шанування і подяка! Ці люди протягом усього судового засідання стояли під стінами Жовтневого суду із прапорами, плакатами з надписами «Чому ми третій рік за гратами?»; « Звільніть невинних!». Через гучномовець пан Віталій підбадьорював хлопців, а також звертався з закликами звільнити невинних.

Після засідання, яке тривало недовго, Віталій Вікторович пообіцяв держати справу на контролі, слідкувати за тим, як надалі будуть розвиватися події і ні в якому разі не залишатися осторонь, всіляко підтримувати наших дітей. Він заявив, що на наступне судове засідання він зі своїми соратниками, у ще більшій кількості, прийдуть на підтримку хлопців.

Що я хочу сказати по самому судовому засіданню. Було воно не довгим, і в котрий раз я переконалась, що тиск з боку «правоохоронців», який відбувався на досудовому слідстві, продовжується й зараз. Цьому свідчення — оголошення часткових висновків судово-психологічної експертизи, яка проводиться в Київі. Часткових тому, що надійшли відповіді тільки по деяких питаннях щодо Сергія Дьоміна та Євгена Федорченка. Щось дуже поспішають «зацікавлені» особи, бо ніхто й гадки не мав, що так швидко почнуть надходити висновки (за 2,5 місяця), це при тому, що об’єм досліджуваного матеріалу дуже великий і праця кропітка. Наприклад, попередня судова експертиза у м. Донецьку продовжувалася понад п’ять місяців!!! Що правда, шановний професор Седньов Владислав Володимирович писав правду, а на правду певно потрібен час. Він в своїх висновках написав про те, що на хлопців дійсно здійснювався тиск з боку правоохоронців, а також про те, що і Антон, і Сергій, і Євген давали покази не самостійно! А от щоб написати саме те, що потрібно обвинувальній стороні і влаштує і обвинувачення, і «незалежний» суд — час не потрібен, адже неправду можна написати дуже швидко. Що і зробили експерти з Київського інституту судових експертиз та долучений експерт з м. Полтави. Не вистачило в них мужності і духу написати правду! Бо не треба навіть бути експертом, щоб побачити по відеозаписам слідчих дій, проведених з хлопцями, який шалений тиск коївся на обраних на роль «винних» Антона, Сергія, Євгена. А от «шановні» експерти з Київа і Полтави чомусь «не побачили», бо напевне їм наказали «не побачити»! І їх попередні висновки прозвучали приблизно так: Сергій начеб то впевнено впізнавав на воспроізведенні слідчих дій каструлю та сумку (хоча по сценарію «правоохоронців», пишучих «трилер» під назвою «Справа паламарів», сумку, ніби то, в мотлохі на подвір’ї Церкви, знайшов Євген. А Сергій, ніби то, «тягав» взривчатий пристрій по місту в целофановому пакеті (!!!))! Це по-перше. По друге – ну «не побачили» вельмишановні експерти очевидного тиску з боку «правоохоронців» (може вони побачили щось інше?) на хлопців. Може побачать щось «неочевидне» надалі?

З такими «висновками» дійсно ніхто погоджуватися не збирається, і ми зі свого боку, будемо доводити, що ці заключення не є правдивими.

Я розумію: скільки експертів – стільки і висновків! Але ж, людоньки добрі, хіба ж ви не бачите очевидних речей?! Існує ж якась там професійна етика, чесність, в решті решт – ви ж, громадяни експерти вирішуєте долю ТРЬОХ НЕВИННИХ ЛЮДЕЙ !!!

Стан хлопців словами передати неможливо! Та й мій теж. Мої діти майже повірили в чесність, порядність, професійність тих людей, в руки яких попали матеріали справи і від яких, в якійсь мірі залежать їх долі!
Звісно, після мужнього професора сподівалися, що і в других експертів хвате сміливості написати правду, але …

Друге питання, яке розглядалося в суді – заява адвоката Наливайко Валентина Євгеновича про свою безпеку та побоювання за своє життя.

Він подав на розгляд суду заяву про дії надзираючого обласного прокурора С. Марченко, які Наливайко В.Є. розцінює як загрозу, тому він попросив захисту у суду. Через інтернет прокурор С. Марченко надіслав недвозначне фото на адресу Наливайко В.Є., не будучи останньому ні добрим другом, ні просто товаришем. І ніякої переписки раніше вони не вели і не спілкувалися окрім слідчих та судових приміщень. Тому, надійшовший від С. Марченко знімок на сайт «Однокласники» Наливайку В.Є., той і розцінив як загрозу. Побоювання адвокатом за своє життя я вбачаю цілком доречним, тим більше зважаючи на ті події, що кояться в місті. В засобах масової інформації нещодавно писали по спаленний автомобіль відомого адвоката та ін. Про це, на підтримку свого колеги, до речі, заявила адвокат Є.Федорченка – Подколзіна А.М. Але суддя Мінасов В.В. не задовольнив клопотання про охорону адвоката Наливайко В.В., а виніс ухвалу про подання цих матеріалів до прокуратури для ознайомлення.

Наступне засідання суду призначено на 27 вересня 2012 року на 10.00 ранку.

О. Дьоміна

seo
14th Сен 2012
Теги:
seo

Есть 1 комментарий. к “Фальсифікації по «справі паламарів» продовжуються”

  1. Василий Правдолюбов:

    Господь долго терпит это беззаконие — два года держать невиновных в тюрьме, но больно бьет, как эти безбожники не боятся, что Господь их накажет? Да и уже наказал: сколько людей знает о творящемся на Украине беспределе и поругании правосудия? Думаю уже миллионы. И многие молятся и верят, что невиновных скоро отпустят на свободу! А если нет — то горе будет Украине, президенту, да и всем нам православным, что допустили такое беззаконие.

Написать ответ

seo
 
seo
Все права защищены © 2011-2015 Дело пономарей — Официальный сайт
Кто затыкает ухо свое от вопля бедного, тот и сам будет вопить, - и не будет услышан