Дело пономарей — Официальный сайт
Facebook seo Twitter seo Subscribe
seo
seo
seo


Вчора вночі повернувся із Запоріжжя.
Те, що я там побачив, маю на увазі те, що відбувалось на досудовому слідстві: я не можу переварити досі!

Хлопці-пономарі за гратами в місцевому СІЗО вже 14-ть місяців!!! Триває суд.

Одного із підсудних — цілком ймовірно заразили в СІЗО гепатитом «В».
Виявляється в СІЗО Запоріжжя — лише одна пара ножиць на 1300 в»язнів (інформація — була озвучена сестрою арештанта Євгена ф. в залі суду). і Євгена Федорченка — молодого хлопця 25 років, пономаря, заразили гепатитом «В».

Заступник прокурора м.Запоріжжя, в приватному порядку сказав мені, що дійсно міліція «трохи перегнула палку». Я сказав йому у відповідь, що вони перегнули палку конкретно!…

Троє ментовських адвокатів, які вели цю справу на досудовому слідстві — отримали «чорні» мєтки від кваліфікаційної комісії адвокатури в Запорізькій області. Один — отримав попередження, двоє інших — позбавлені професії (за схиляння клієнтів до часткового визнання вини — хоча підсудні абсолютно невинні!)
Можу стверджувати це, бо ознайомився з матеріалами кр. справи і бачив відео всіх допитів на досудовому слідстві.

Особливо вразило, що те, що мені розповідав Антон Харитонов на побаченні в СІЗО 23.09.11 … (це мій клієнт), знайшло своє підтвердження на відео — те як він 4 рази змінював свої покази в «явці з повинною»(бо просто не знав, що розповідати — бо його там не було!). На той факт, що у всіх трьох є підтверджене алібі — ніхто не звертає уваги!

Зокрема, був такий епізод. Антон розповів, як з ним проводили «слідчі дії»: оперуповноважені у званні майорів міліції Куковінець і Дудченко: вночі 30 липня 2010 у відділі міліції Запоріжжя в каб.№222 на просп.Леніна, 191 — примушували його разів 5 співати пісню «мільйон алих роз» — після чого — їсти з помийного відра і пити,
а потім — вирізали у нього на штанях дірки — навколо карманів.
Річ у тім — що сліди цих знущань є на відео!
Це «вирізання карманів» не було зроблено для потреби вибухо-експертів і криміналістів — бо понятих при цьому не було! і такі речі згідно матеріалів справи на експертизу не направлялись! Це все є на відео: 2 допити і 1 воспроізвєдєніє!!!
Антон Харітонов ходить з дірками на штанях, і світить труселями (поправляючи їх постійно). Єдине логінче пояснення цих дій міліціонерів — це бажання міліції «зламати» Антона!

Він не хотів до того свідчити проти себе. Окрім того — захисників-адвокатів, яких би запросили родичі чи друзі — не було!

В результаті цих знущань Антон 30.07.10 дав лже-свідчення проти себе і свого рідного брата Сергія Дьоміна, а також — колеги-пономаря Євгена Федорченка! І їх усіх тепер судять лише на підставі цих його свідчень і «явок» отриманих із застосуванням недозволених методів ведення слідства! Інших доказів по справі — немає!

p.s. Чому прокуратура м. Запоріжжя і прокуратурі Запорізької області вже більше року не порушать і досі не порушили кримінальні справи проти «перевертнів» в погонах за застосування тортур та інших недозволених методів — загадка! Цілком ймовірно, що вони там усі разом товаришують. Чи може панове прокурори не знали про це?!
А що, пан Попович О.В. — заступник прокурора Запорізької області не підписував обвинувальний висновок проти Антона Харітонова, Сергія Дьоміна і Євгена Федорченка 03 грудня 2010 року по п.1, 5, 12 ч.2 ст. 115 КК і не направляв справу до суду?
І не дивився при цьому всі це відео та інші матеріали справи?!
«Скажи мені, хто твій друг — і я скажу хто ти!» Чи не так?

p.p.s. Карпачовські кажуть, що у них все «на контролі», але реально це далеко не так,
у них немає ресурсів додавити цю справу.

‎Тим часом трьом молодим хлопцям світить пожиттєве ув»язнення за злочин, якого вони не вчиняли!
Тим часов справжні вбивці — розгулюють на свободі.

Статья взята с сайта http://ua-antiment.livejournal.com/

seo
2nd Окт 2011
Теги:
seo

Написать ответ

seo
 
seo
Все права защищены © 2011-2015 Дело пономарей — Официальный сайт
Кто затыкает ухо свое от вопля бедного, тот и сам будет вопить, - и не будет услышан