Дело пономарей — Официальный сайт
Facebook seo Twitter seo Subscribe
seo
seo
seo

Свідків по справі підриву храму в Запоріжжі 28 липня 2010 залякує міліція, щоб втримати офіційну версію розслідування, – про це на прес-конференції біля будівлі Адміністрації президента заявила мати звинувачених пономаря храму та його брата Ольга Дьоміна.

“Всіх, чиї номери були в телефонах моїх синів, викликали в міліцію, проводили допити переважно вночі, залякували і змушували підписувати брехливі протоколи. Я знаю це дуже добре, бо сама провела 3 доби в міліції і мене змушували підписати явку з повинною, що це я все організувала. В травні ми заявили до суду свідка, якого раніше умисно ховали від слідства – він підтверджує алібі моїх синів. 19 травня суддя Мінасов, почувши про цю людину, одразу ж зробив перерву і відклав допит на 20 червня. Тепер ми чекаємо зі страхом, бо розуміємо, що місяць на нього також тисли і він може від всього відмовитись”, – стверджує Ольга Дьоміна:


Офіційна версія слідства: Антон Харитонов та Сергій Дьомін, брати організували підрив храму, Сергій виготовив вибухівку, а Антон її встановив. Мотив – образа за відлучення пономаря Антона на 1,5 місяці від входу до алтарю. Натомість захист стверджує, що Антон та Сергій були обрані для швидкого розкручування справи, в якій можуть бути замішані земельні і бізнесові конфлікти в Запоріжжі.

На прес-конференції, організованій спільно бюро “Свідомо” та Асоціацією захисту прав громадян України, Дьоміна заявила про катування, що застосовувались до її синів:

Ольга Дьоміна озвучила прізвища працівників міліції, за її свідченнями, які катували її дітей:

Адвокат “підривників” храму про феномен явок з повинною, яких по 4 на кожного підсудного, але разом з тим вони не вважаються слідством пом’якшуючими обставинами:

Адвокат Олександр Шацький про справжній антураж взриву в Запорізькому храмі, який знаходиться в центрі міста і на комерційно цікавій ділянці:

Источник: Українська національна асамблея (УНА-УНСО)

seo
19th Июн 2011
Теги:
seo

2 комментария к “Мати пономаря: свідків підриву храму залякують”

 1. Феодора,прихожанка храма:

  Ольга, Ирина,ребята,мы все молимся за вас! Антон,Серёжа,Женя,мы УВЕРЕНЫ в вашей невиновности! А тем, кто вершит беззаконие,хочется напомнить, -сколь неправеден суд человеческий, столь взыскателен Суд Божий…!

 2. admin:

  #1 robin 20.06.2011 19:40
  Половникова случайно не родственница подполковнику Половникову, бывшему работнику УБОПа, доведшему до самоубийства женщину на допросе, садисту, ублюдку крышевавшему Балку Среднюю…? Если да, то понятно…твари конченные!

  #2 Светлана 21.06.2011 13:27
  Судья Минасов дела не любит рассматривать, он их «решает» на радость тем, кто больше даст. Знаем, проходили. Под любым надуманным предлогом с нарушением процессуальных и законодательных норм, этот раскормленный «плохиш», нагло и уверенно «чинит» то, что трудно назвать правосудием. При чем, без страха, как в последний раз.

  http://news.strela.zp.ua/

Написать ответ

seo
 
seo
Все права защищены © 2011-2015 Дело пономарей — Официальный сайт
Кто затыкает ухо свое от вопля бедного, тот и сам будет вопить, - и не будет услышан