Дело пономарей — Официальный сайт
Facebook seo Twitter seo Subscribe
seo
seo
seo

НОВИНИ ТВ-ГОЛД: Паламарі на свободі
Запорізькі паламарі на свободі. У неділю Антон Харитонов та Сергій Дьомін разом зі своєю матір’ю Ольгою Дьоміною прийшли на запорізький майдан, подякувати людям за свою свободу.

Сергій Дьомін — засуджений у 2013 році до 14 років позбавлення волі
Меня сейчас переполняют чувства и эмоции. И даже мысли все разбежались, когда вот увидел всех вас. Во- первых хотел поблагодарить всех вас, обычных простых людей запорожцев, благодаря которым я сейчас стою перед вами а не сижу на нарах, потому что по большому счету это ваша заслуга.

Антон Харитонов — засуджений у 2013 році до 15 років позбавлення волі
Я хочу поблагодарить вас всех за вашу поддержку, поблагодарить ту небесную сотню в Киеве, киевский майдан, который изменил и наш майдан, и переломил ситуацию в стране и в нашем деле.

Резонансна справа «запорізьких паламарів» відома на всю Україну. Після вибуху в Свято-Покровському храмі у 2010 році, внаслідок якого загинула 80 — річна монахиня, і ще 9 людей постраждало, екс- Президент України Віктор Янукович доручив правоохоронцям розкрити справу протягом 7 — ми днів. Віктор Янукович — екс-Президент України

Ви повинні негайно розкрити цей злочин, і що дуже важливо, що очікує сьогодні суспільство — яка природа цього злочину. Що хотіли бандити сказати цим вибухом. Включити всі наші можливості.

Через сім днів у Запоріжжі заарештували трьох підозрюваних: Антона Харитонова, який служив у підірваному храмі, його брата Сергія Дьоміна, та Євгена Федорченка. За версією слідства, Харитонов хотів помститись , за те що його звільнили з церкви за проступок. А Дьомін і Харитонов були звинувачені як співучасники злочину. Дьомін, за версією слідства, виготовив вибухівку, а Федорченко її заніс у храм. Цю версію неодноразово спростовували правозахисники та незалежні експерти.

Зрештою, після тривалого судового слідства, трьох підозрюваних за підрив храму було засуджено до 14 та 15 років ув’язнення. Матір Антона Харитонова та Сергія Дьоміна була впевнена у непричетності своїх синів до злочину, продовжувала боротись і звертатись до усіх можливих інстанцій. І лише після політичних змін в Україні і ухвалення рішення ВРУ про «Про застосування амністій» паламарі отримали довгоочікувану свободу.

Самі ж звільнені з тюремної варти Харитонов та Дьомін тільки приходять до тями. Третій амністований Євген Федорченко зараз також прямує додому у Запоріжжя з колонії, що знаходиться в іншій області. Головне завдання, кажуть паламарі — покарати тих, хто фабрикував їхню справу. А також міркують — як покращити підірване в тюрмі здоров’я та продовжувати жити вже на свободі.

Видео и статья взяты с сайта: www.youtube.com

seo
17th Мар 2014
Теги:
seo

Написать ответ

seo
 
seo
Все права защищены © 2011-2015 Дело пономарей — Официальный сайт
Кто затыкает ухо свое от вопля бедного, тот и сам будет вопить, - и не будет услышан