Дело пономарей — Официальный сайт
Facebook seo Twitter seo Subscribe
seo
seo
seo

Прокурор просить для «запорізьких паламарів» 44 роки

*    *    *

Так же читайте статью по теме на сайте:

golosukraine.comПрокурор просить для «запорізьких паламарів» 44 роки на трьох

*    *    *


23 февраля 2013
У справі про вибух Свято-Покровського храму 28 липня 2010 року розпочалися дебати. Представник обвинувачення Андрій Кметь заявив, що провину підозрюваних доведено повністю. Він попросив у суду визначити їм міру покарання у вигляді позбавлення волі: Сергію Дьоміну — 14 років, Антону Харитонову і Євгену Федорченку — по 15.

Після двогодинної промови прокурора оголосили 10-хвилинну перерву, під час якої відбулася імпровізована прес-конференція обвинувачуваних. С. Демін, який, як і його сусіди, перебуває в СІЗО з початку серпня 2010 року, наголосив, що слідство проходило незаконно: «Ніхто не шукав і не шукає справжніх злочинців, свідчення вибивали з нас».

С. Дьомін розповів, що його били по голові, ребрах, примушували віджиматися у наручниках… Він також назвав прізвища трьох оперативників, які ті свідчення вибивали. Підсудний звернув увагу на те, що практично всі аргументи слідства базуються на експертній оцінці графолога, яка надавала такі висновки й під час розслідування відомої справи «пологівського маніяка». Нагадаємо, що протягом кількох років тоді було засуджено понад десятеро осіб, і коли б не арешт справжнього вбивці та ґвалтівника Ткача, то ці люди досі сиділи б за ґратами.

Після перерви адвокат Харитонова Юрій Шуляков (саме на те, щоб «прибрати» його з процесу, суд витратив майже два останніх місяці) заявив, що більшість оголошених стороною обвинувачення доказів є безпідставними.

Статья взята с сайта: www.golos.com.ua

seo
23rd Фев 2013
Теги:
seo

2 комментария к “Прокурор просить для «запорізьких паламарів» 44 роки”

  1. Ольга Демина:

    Мы просим прокурора ПРЕДОСТАВИТЬ ХОТЯ БЫ ОДНО ДОКАЗАТЕЛЬСТВО ВИНЫ РЕБЯТ! Не может г- н прокурор этого сделать. Не может потому, что доказательств вины ребят как не было, так и нет. Где это видано, чтоб говорить о каких-то «мифических доказательствах » и не предоставлять их суду и участникам процесса? «Требовать» и «просить» он может что угодно, сколько угодно и где угодно. Только вот чем-то эту «просьбу» подкреплять нужно. Да, г-н прокурор? Третий год все только и слышат но не видят никаких «доказательств». Так на основании чего государственный обвинитель что-то вообще требует?! Как сказал Валентин Наливайко (адвокат Сергея Демина), подытоживая свое выступление — » … я надеялся, что у прокурора хватит здравого смысла отказаться от гос. обвинения в этом процессе …». По-моему, добавить к сказанному нечего. Видя абсурдность, нелепость, явную фальсификацию данного уголовного дела — именно отказ от обвинения и оправдательный приговор ребятам может поставить точку в этом сфальсифицирова нном уголовном деле. И назвать его нужно не «Дело пономарей», а «Пособие — Как не нужно раскрывать преступления, как не нужно работать» для студентов юридических ВУЗОв(эту фразу сказал кто-то из защитников, не помню — кто)

  2. nataliakamyshnykova:

    nataliakamyshnykova написав 23-02-2013 22:50
    Соромно і страшно жити у країні з таким брутальним кривосуддям. ХХІ століття надворі — а обвинувачення базується на показах, даних під тортурами. І на липових висновках сумнівного «графолога» з дуже підмоченою репутацією. Це ганьба, це жах — судовий процес над трьома безневинними молодими людьми в Запоріжжі. Журналісти «Голосу України», допоможіть їм, заради Бога! Ви ж маєте змогу залучити народних депутатів, голів парламентських комітетів, відомих правозахисників — і максимально висвітлити фінальну частину суду. Тримайтеся, хлопці-«паламарі». Незабаром про цей процес говоритимуть у Європі. І в Європейському суді вас усіх виправдають — однозначно. Тільки хто поверне здоров’я, сили і роки життя… Цей суд — ляпас усім нам. А насамперед це ляпас президенту — гаранту Конституції. Уся надія на Бога і на журналістів впливових видань.

Написать ответ

seo
 
seo
Все права защищены © 2011-2015 Дело пономарей — Официальный сайт
Кто затыкает ухо свое от вопля бедного, тот и сам будет вопить, - и не будет услышан