Дело пономарей — Официальный сайт
Facebook seo Twitter seo Subscribe
seo
seo
seo

Слухання у справі «запорізьких паламарів» знову відтягуютьУ Жовтневому суді Запоріжжя минулої п’ятниці тривали судові дебати у справі «запорізьких паламарів».

Нагадаємо («Голос України» вже три роки постійно звертається до цієї теми), що у четвер прокурор попросив 44 роки ув’язнення на трьох обвинувачених — Сергія Дьоміна, Антона Харитонова та Євгена Федорченка.

У п’ятницю виступили ще двоє адвокатів — С. Дьоміна та Є. Федорченка, які звернули увагу суду на фактичну відсутність доказів вини їхніх підзахисних. Окрім того, зазначено, що слідство ніяк не перевірило й інших версій злочину, хоча відомо, що настоятель і церковна громада підірваного 28 липня 2010 року Свято-Покровського храму в Запоріжжі мали фінансові та майнові конфлікти з приватними комерційними структурами.

Слухання закінчилися дуже несподівано: головуючий перервав адвоката Аллу Подколзіну буквально на півслові й оголосив перерву «на обід»… до 28 лютого. На думку матері А. Харитонова та С. Дьоміна, Ольги Дьоміної, цього часу має вистачити, щоб якось підправити ті «гострі кути», які з’явилися після оприлюднення адвокатами низки грубих порушень, допущених слідством.

З іншого боку, після завершення виступу адвоката Подколзіної і останнього слова обвинувачуваних суд виходить на фінішну пряму — на ухвалення вироку. Не виключено, що його зачитають саме 28 лютого.

Статья взята с сайта: golosukraine.com

seo
25th Фев 2013
Теги:
seo

Написать ответ

seo
 
seo
Все права защищены © 2011-2015 Дело пономарей — Официальный сайт
Кто затыкает ухо свое от вопля бедного, тот и сам будет вопить, - и не будет услышан