Дело пономарей — Официальный сайт
Facebook seo Twitter seo Subscribe
seo
seo
seo

«Справа паламарів»: практика НКВД перемагає?
28 березня відбулося, як обіцяли, начебто фінальне засідання Жовтневого суду міста Запоріжжя у гучній справі вибуху запорізького Свято-Покровського храму.

Цього разу судді засідання не перенесли, а тільки вислухали останнє слово обвинувачуваного Антона Харитонова і зробили перерву до 2 квітня. Буцімто вже тоді буде винесено судовий вирок. Що стосується останнього слова, то воно виголошувалося під жіночий плач у залі.

«Я хочу закликати вас до голосу совісті, — звернувся до суддів А. Харитонов. — Я вважаю, ви давно зрозуміли, що ми не винні й даного злочину (вибух стався 28 липня 2010 року) не скоювали. Це підтвердилося численними фактами, які раніше оприлюднювалися…

Єдине, про що вас попрошу, винести стосовно нас трьох — мого брата Дьоміна Сергія Сергійовича, мене — Харитонова Антона Вікторовича та мого друга і товариша по церковній службі паламаря Федорченка Євгена Валерійовича — виправдувальний вирок».

Зауважимо, що чи не єдине, на чому тримається слідство — експертна оцінка, що зізнання обвинувачуваних у скоєнні злочину, зроблене ними під час попереднього слідства, — добровільне, а не ПІД ТИСКОМ. Схоже, що справа Вишинського Андрія Януарійовича («зізнання — цариця доказу») — головного локомотива політичних процесів 1930-х років, і сьогодні живе та перемагає?

Статья взята с сайта: golosukraine.com

seo
28th Мар 2013
Теги:
seo

Есть 1 комментарий. к “«Справа паламарів»: практика НКВД перемагає?”

  1. Ольга:

    Думаю, вердикт уже принят. А «уход» в совещательную комнату для принятия решения — лишь соблюдение хоть каких-то процессуальных норм. Ну нельзя совсем все нарушать! Осталось совсем недолго ждать — хватит ли у судьи Минасова смелости вынести справедливый вердикт — освободить НЕВИНОВНЫХ? О другом варианте даже не хочу думать. Надеюсь, верю — ну не может «подняться» рука отправить «на плаху» ЗАВЕДОМО НЕВИНОВНЫХ!!! Лучше, чем сказал Антон в своем последнем слове, нельзя было сказать «… Ваша честь, пожалуйста, не уподобляйтесь судье Понтию Пилату, который предал на неправедную смерть кровь неповинную…»

Написать ответ

seo
 
seo
Все права защищены © 2011-2015 Дело пономарей — Официальный сайт
Кто затыкает ухо свое от вопля бедного, тот и сам будет вопить, - и не будет услышан