Дело пономарей — Официальный сайт
Facebook seo Twitter seo Subscribe
seo
seo
seo

Справа «паламарів» – звинувачення без доказів


23 лютого 2013

Секс, бомба, фентезі, тридцять срібняків. Про все це і ще багато чого іншого говорилося в Жовтневому суді Запоріжжя впродовж 21 і 22 лютого на судилищі «паламарів».

21 лютого прокурор зачитав обвинувачення, яке зайняло три години, після чого розпочалися дебати сторін. Упродовж дводенних дебатів встигли виступити тільки двоє захисників. Відразу зазначу, що дуже не просто було розгрібати отой мотлох, якій зачитав прокурор, спираючись на 21 том справи підриву Свято-Покровського храму. А те, що це дійсно мотлох, а не серйозний юридичний документ, блискуче довели захисники. Детально проаналізувавши його, вони спростували всі звинувачення.

Справа в тому, що жодного доказу участі в акті підриву звинувачених осіб у матеріалах справи не знайшлося. Вся справа побудована виключно на умовиводах слідства, на його здібностях фантазувати, на вмінні так побудувати протокольні записи, щоби чітко сконструювалася потрібна версія, а для цього застосовували методи і нічних допитів, і наштовхуючих на потрібну відповідь запитань, і знущання наручниками, які не знімали під час допитів, і свідчення «підсадних качок» у камерах, яких не опитували адвокати, і якихось обіцянок взамін на «щиросердне зізнання». Жодного факту, виявленого слідчим, жодного свідчення прихожан, які б говорили про намір вчинити злочин.

Захисник висвітили не десятки, а сотні ляпів, які фігурують у «справі паламарів», як і з боку слідства, так і з боку прокурорського нагляду. А 21 том – це зумисне «розпушування» справи, щоби якимось чином показати «величність» проведеної роботи. А для цього згодилося й інтимне життя звинувачених, і десятки свідчень якихось людей, які не мають жодного дотику до справи. Ну а тридцять срібняків – це премія у 10 тисяч гривень за розкриття цього злочину. А прокуратура, за свідченням одного із захисників, – це репресивний орган, який ніяк не може позбутися методів часів Вишинського.

Статья взята с сайта: www.zaporizhzhya.svoboda.org.ua

seo
23rd Фев 2013
Теги:
seo

Написать ответ

seo
 
seo
Все права защищены © 2011-2015 Дело пономарей — Официальный сайт
Кто затыкает ухо свое от вопля бедного, тот и сам будет вопить, - и не будет услышан