Дело пономарей — Официальный сайт
Facebook seo Twitter seo Subscribe
seo
seo
seo

TBi програма «Знак Оклику» — Церковний дзвін за запорізькими паламарями.


Церковний дзвін за запорізькими паламарями. Кому насправді треба було підривати церкву в день візиту Патріарха Кирила? Чому подібні накази призводять до покарання невинних?

Долю засуджених до 15 і 14 років ув’язнення чоловіків завчасно визначив президент Янукович, який наказав знайти винуватців вибуху церкви в Запоріжжі в тижневий термін.Минулого тижня у Запоріжжі оголосили вирок суду у резонансній справі, за якою давно і пильно стежив «Знак оклику».

Нагадаємо, 28 липня 2010 року саме в День хрещення Русі, до якого було приурочено візит у Київ Московського Патріарха Кирила, у Свято-Покровській церкві Запоріжжя пролунав потужний вибух, що забрав життя однієї людини і поранив іще дев’ятьох. І от тепер, після трьох років слідства і суду, винесено вердикт.

Справа ця відома під назвою «справа запорізьких паламарів», і рішення суду в ній не стало несподіванкою.

На третій рік після вибуху у Свято-Покровському храмі зала суду Жовтневого району Запоріжжя прислуховується до монотонного монологу судді Володимира Мінасова.

Долю засуджених завчасно визначив президент Янукович, який наказав знайти винуватців вибуху у тижневий термін

«По совокупности преступлений, путем поглощения менее строгого наказания более строгим окончательно назначить Харитонову Антону Викторовичу наказание в виде 15 лет лишения свободы. Срок отбытия наказания Харитонову исчилять с 30 июля 2010 года», – тихо й не чітко виголошує суддя.

Суд визнав цих трьох чоловіків – Антона Харитонова, Сергія Дьоміна та Євгена Федорченка – винуватими в організації вибуху в дерев’яній церкві, через який дев’ятеро людей постраждало, а одна літня жінка загинула.

Вирок для Харитонова і Федорченка – по 15 років тюрми, Дьомін отримав 14.

Адвокат засуджених Юрій Шуляков вважає рішення суддів несправедливим, він твердо переконаний – його підзахисні невинні.

Вибух у Свято-Покровській церкві пролунав саме в день візиту до України Патріарха Алексія ІІ

«То, что мы будем обжаловать, – это однозначно. Потому что у нас нет сомнения в том, что они не совершали взрыв. Дело в том, что нам, адвокатам, тоже надо для себя внутренне хотя бы знать: совершал человек, или не совершал», – говорить він.

Невинними вважають цих людей і тисячі мешканців Запоріжжя, у свідомості яких кримінальна «справа паламарів» залишається сфабрикованою.

Як не парадаксольно, але наш сюжет, присвячений цій історії, не втратив актуальності й після оголошення вироку. Схоже, долю цих трьох чоловіків завчасно визначив президент Янукович, котрий наказав знайти винуватців вибуху в тижневий термін. Адже вибух у Свято-Покровській церкві пролунав саме в день візиту до України Патріарха Алексія ІІ. На той час візити Алексія ще багато означали для Віктора Януковича, і він, вочевидь, не хотів виглядати негостинним господарем.

Взято з сайту: www.tvi.ua

/a

seo
9th Апр 2013
Теги:
seo

Написать ответ

seo
 
seo
Все права защищены © 2011-2015 Дело пономарей — Официальный сайт
Кто затыкает ухо свое от вопля бедного, тот и сам будет вопить, - и не будет услышан