Дело пономарей — Официальный сайт
Facebook seo Twitter seo Subscribe
seo
seo
seo

У Запоріжжі триває судилище над «паламарями»

Статья так же опубликована на сайте:

zp.comments.uaВ Запорожье адвоката пономарей отстранили от дела.

expres.uaСуддя позбавив адвоката запорізького «паламаря»09 января 2013

9 січня 2013 року Запорізька «Свобода» пікетувала Жовтневий районний суд, де продовжувалось судилище над запорізькими «паламарями».

Суддя Мінасов В.В. продовжує грати на боці звинувачення. Цього разу він відсторонив від участі в процесі адвоката Шулякова Ю.К., який представляв інтереси Антона Харитонова. На думку судді, той начебто затягував судовий розгляд. Сам адвокат Шуляков не був присутнім, тому що знаходиться у відпустці. Натомість, суддя забажав призначити Антону Харитонову державного адвоката. Цим самим суддя грубо порушує закон, адже обвинувачений має три дні на вибір нового захисника.

За ходом процесу, скоро мають початися судові дебати. Можливо тому, саме тепер суддя Мінасов вирішив замінити реального адвоката на підконтрольного, який проводив імітацію захисту, а то й шкодив обвинуваченому.

Наступне судове засідання буде проведене 17 січня. Початок о 10:00. Запрошуємо всіх взяти участь в пікеті Жовтневого суду (вул. Дзержинського, 6).

Довідка: 28-го липня 2010 року в Запоріжжі невідомі вчинили вибух у Свято-Покровському храмі в центрі Запоріжжя. Загинула 1 людина. Президент заявив, що бере розслідування цієї справи на особливий контроль. Щоби не поплатитися погонами і кар’єрами, запорізькі міліціянти за лічені дні провели поспішне, поверхове і необ’єктивне «розслідування». На роль «винних» призначили трьох хлопців: Антона Харитонова, Сергія Дьоміна, Євгена Федорченка.


Статья взята с сайта: www.svoboda.org.ua

seo
9th Янв 2012
Теги:
seo

Написать ответ

seo
 
seo
Все права защищены © 2011-2015 Дело пономарей — Официальный сайт
Кто затыкает ухо свое от вопля бедного, тот и сам будет вопить, - и не будет услышан