Дело пономарей — Официальный сайт
Facebook seo Twitter seo Subscribe
seo
seo
seo

У Запоріжжі відновили розслідування «справи паламарів». (ВІДЕО)

Кирос

Рішенням Вищого спецсуду України матеріали кримінальної справи за вибух запорізького Свято-Покровського храму направили на новий судовий розгляд до Комунарського районного суду, — повідомляє Християнський портал КІРІОС .

Нагадаємо: як повідомляв Християнський портал КІРІОС, резонансна справа «запорізьких паламарів» відома на всю країну. Через вибух у Свято-Покровському храмі п’ять років тому загинула 80-річна монахиня і ще 9 людей постраждало. Тоді колишній Президент Віктор Янукович доручив правоохоронцям розкрити справу протягом тижня.

Дуже швидко заарештували трьох підозрюваних: Антона Харитонова, який служив у підірваному храмі, його брата Сергія Дьоміна та Євгена Федорченка. За версією слідства, Харитонов начебто хотів помститись за те, що його звільнили з церкви. А Дьомін і Федорченко були звинувачені як «співучасники злочину».

Цю версію неодноразово спростовували правозахисники та незалежні експерти. Більше того, як стало відомо, зізнання підозрюваних отримували із застосуванням тортур, через що здоров’я підозрюваних значно погіршилося.

Зрештою, після двохрічного судового слідства, «паламарів» було засуджено до 14 та 15 років ув’язнення. Впевнена у непричетності своїх синів до злочину, Ольга Дьоміна продовжувала боротись і звертатись до усіх можливих інстанцій.

Лише після подій Майдану та ухвалення рішення Верховної Ради про «Про застосування амністій» паламарі отримали довгоочікувану свободу. Тепер невинність Дьоміна, Харитонова та Федорченка повинні довести під час нового слідства у Комунарському суді. Учасники судового процесу продовжують боротися за виправдувальний вирок, а також за притягнення до відповідальності співробітників правоохоронних органів, які сфабрикували їхню справу.

Статья взята с сайта: kyrios.org.ua

Видео сюжет: ТВ Голд

seo
9th Дек 2015
Теги:
seo

Написать ответ

seo
 
seo
Все права защищены © 2011-2015 Дело пономарей — Официальный сайт
Кто затыкает ухо свое от вопля бедного, тот и сам будет вопить, - и не будет услышан