Дело пономарей — Официальный сайт
Facebook seo Twitter seo Subscribe
seo
seo
seo

Відкрите звернення до митрополита Володимира

Також звернення можно прочитати на сайті:

законъ.comВідкрите звернення до митрополита Володимира


______________________________________________________________

Володимир Лесик - голова асоціації захисту прав громадян України

Митрополит Київський і всієї України

Відкрите звернення голови асоціації захисту прав громадян України до митрополита Київського і всієї України Володимира.

Шановний митрополит Володимир, звернутися до Вас мене змусили події, які відбуваються в м. Запоріжжя. 28 серпня 2010 року в Свято – Покровському Храмі прогримів вибух . В результаті даного вибуху, загинула одна людина. . Президент дав наказ — знайти і покарати винних у тижневий термін. «Доблесні» правоохоронці, бажаючи догодити Президенту, вклалися у відведені терміни і призначили на роль цапів-відбувайлів, ні в чому не винних хлопців.

Доля не посміхнулась трьом жителям м. Запоріжжя: двом паламарям Свято – Покровського Храму Антону Харитонову та Євгенію Федорченко, а також рідному брату Харитонова Сергію Дьоміну. Вже третій рік справа розглядається у Жовтневому районному суді м. Запоріжжя. Під час судового слідства, всі сфабриковані докази розвалилися і на сьогоднішній день немає жодного сумніву, що підсудні не мають до вибуху ніякого відношення, а суддя, який отримав замовлення відправити невинних років на 15 до в’язниці, опинився в складний ситуації і вже майже місяць переносить судові засідання, намагаючись найти вихід з ситуації, що склалася. Але мене в даній справі турбує не тільки не законні дії правоохоронців і суддів, але і той факт, що за три роки даного інциденту українська православна церква московського патріархату, якій вірою і правдою служили Антон Харитонов і Євген Федорченко, не стала на захист своїх братів. Я думаю дане питання турбує не лише мене, а й мільйони прихожан православної церкви.

Для багатьох православних українців не зрозуміла така позиція священнослужителів, особливо, коли вся Україна бачить як активно фанати київського «Динамо» стали на захист свого побратима Сергія Павліченка та його батька і в аналогічній ситуації роблять все для того, щоб не винні не постраждали від корумпованого правосуддя.

Сподіваюсь, що вище викладене не залишить Вас байдужими і з Вашого боку буде зроблене все для того, щоб захистити життя, долі Ваших вірних слуг паламарів Антона Харитонова і Євгенія Федорченка, а також рідного брата Харитонова — раба Божого Сергія Дьоміна.

З повагою,
голова асоціації захисту
прав громадян України
Володимир Лесик
Статья взята с сайта: www.svidomo.org

seo
20th Мар 2013
Теги:
seo

Есть 1 комментарий. к “Відкрите звернення до митрополита Володимира”

  1. Вера Кимлач:

    Очень бы хотелось, что бы Святая церковь, вступилась за своих детей. Но лично я думаю, что в нашей церкви, как и в нашем государстве «рука руку моет, и греет». Поэтому не верю я в то, что «сильные мира сего» придут нам на помощь. Нет закона в нашем государстве, нет закона божьего в нашей церкви. А там, чем … не шутит, когда бог спит.

Написать ответ

seo
 
seo
Все права защищены © 2011-2015 Дело пономарей — Официальный сайт
Кто затыкает ухо свое от вопля бедного, тот и сам будет вопить, - и не будет услышан