Дело пономарей — Официальный сайт
Facebook seo Twitter seo Subscribe
seo
seo
seo

Шановні народні обранці, звернутися до Вас мене змусили події, які відбуваються в м. Запоріжжі.

Протягом 15 місяців в Запоріжжі відбулось три вибухи.

Перший вибух відбувся 28 серпня 2010 року в Свято – покровському храмі. В результаті даного вибуху загинула одна людина. Правоохоронні органи замість того, щоб знайти і покарати злочинців, сфабрикували докази проти трьох жителів Запоріжжя. На даний момент справа розглядається в суді першої інстанції з порушенням всіх норм закону. Детальніша інформація www.deloponomarey.zp.ua

Другий вибух пролунав 1 січня 2011 року, злочинці підірвали бюст Сталіна. Правоохоронці намагаються сфабрикувати докази і звинуватити членів Г. О. «Тризуб», але завдяки роботі адвокатів і втручанню народних депутатів, зробити це не вдається.
Злочин не розкрито.

Третій вибух відбувся у супермаркеті «Сільпо» 21 жовтня цього року. Дякувати Богові жертв не було, та міліція поки що нікого не катує і не фабрикує докази, але у жителів Запоріжжя починається паніка від того, що відбувається в місті. www.faktu-week.ictv.ua

Аналізуючи ці дії правоохоронців я приходжу лише до одного висновку, працівники міліції знають і покривають зловмисників, які з коїли вибухи в місті Запоріжжі. На моє глибоке переконання, поки злочинці знаходяться на волі, нема жодної гарантії того, що не пролунають інші вибухи, які заберуть життя людей, а до в’язниці знову потраплять ні в чому не винні громадяни.

Сподіваюсь, що вище викладені події не залишать Вас байдужими і з Вашого боку буде зроблене все для того, щоб захистити життя і долі жителів Запоріжжя.

Голова Асоціації
Володимир Лесик

Данное обращение также опубликовано на сайтах:

1) www.maidan.org.ua

2) www.svidomo.org

и др. …

seo
7th Окт 2011
Теги:
seo

Написать ответ

seo
 
seo
Все права защищены © 2011-2015 Дело пономарей — Официальный сайт
Кто затыкает ухо свое от вопля бедного, тот и сам будет вопить, - и не будет услышан