Дело пономарей — Официальный сайт
Facebook seo Twitter seo Subscribe
seo
seo
seo

Запорізька «Свобода» пікетувала незаконне судилище над запорізькими «паламарями»


11 жовтня 2012


11 жовтня 2012 року активісти Запорізької обласної організації Всеукраїнського об’єднання «Свобода» та молодіжної громадської організації «Сокіл» пікетували Жовтневий суд, де мало відбутися чергове засідання незаконного судилища над запорізькими «паламарями».

Член ВО «Свобода» Віктор Бороненков наголосив: уже три роки триває це знущання над невинними хлопцями тільки задля того, щоби справжні винуватці не поплатилися погонами й кар’єрами.

Голова Запорізької «Свободи» Віталій Подлобніков зазначив: «Коли ВО «Свобода» прийде до влади, то вимагатиме особистої відповідальності суддів та прокурорів за незаконні рішення. Ми вимагаємо від влади: негайно змінити підсудним запобіжний захід на підписку про невиїзд і припинити кримінальне переслідування А. Харитонова, С. Дьоміна, Є. Федорченка, адже щодо кожного з них діє презумпція невинуватості, більше того, усі вони мають реальні алібі; притягнути до кримінальної відповідальності співробітників Запорізького УМВС, причетних до тортур людей та фальсифікації цієї кримінальної справи на стадії досудового слідства; знайти справжніх замовників і виконавців вибуху в храмі й засудити їх за всією суворістю закону.

Але судового засідання не відбулося. Очевидно, що суддя хоче затягнути розгляд цієї справи задля продовження морального тиску на підсудних. Наступне засідання суду відбудеться 25 жовтня 2012 року о 10:00.

Довідка: 28 липня 2010 року в Запоріжжі невідомі вчинили вибух у Свято-Покровському храмі. Одна особа загинула. Президент заявив, що бере розслідування цієї справи на контроль. Щоби не поплатитися погонами й кар’єрами, запорізькі міліціянти за лічені дні провели поспішне, поверхове й необ’єктивне «розслідування». На роль винних «призначили» трьох хлопців: Антона Харитонова, Сергія Дьоміна та Євгена Федорченка.

Статья опубликована на сайте: www.svoboda.org.ua

seo
17th Сен 2012
Теги:
seo

Написать ответ

seo
 
seo
Все права защищены © 2011-2015 Дело пономарей — Официальный сайт
Кто затыкает ухо свое от вопля бедного, тот и сам будет вопить, - и не будет услышан