Дело пономарей — Официальный сайт
Facebook seo Twitter seo Subscribe
seo
seo
seo

Запорізька «Свобода» виступила проти фальшування справи «паламарів»


29 ноября 2012

29 листопаду 2012 року Запорізька обласна організація Всеукраїнського об’єднання «Свобода» пікетувала Жовтневий районний суд Запоріжжя, де відбувалося чергове засідання судилища над запорізькими «паламарями».

На судовому засіданні прокуратура внесла новий обвинувальний акт щодо підсудних. Склалося враження, що прокуратура «підчищає» огріхи в звинуваченні та чинить тиск на суд. Знову суддя брав до уваги тільки заяви прокуратури та ігнорував абсолютно всі клопотання адвокатів. Вже традиційно суддя відхилив вимогу відводу судді. Так само знову було відхилено головну вимогу адвокатів та Запорізької організації ВО «Свобода» – змінити запобіжний захід із утримання під вартою на підписку про невиїзд. Адже хлопців тримають більше двох років за відсутності будь-яких серйозних доказів. Не зважаючи на це, суддя відверто затягує розгляд справи, адже як було повідомлено вже складений графік судових засідань на січень 2013 року.

Наступне судове засідання відбудеться 6 грудня о 14:30.

Довідка: 28 липня 2010 року в Запоріжжі невідомі вчинили вибух у Свято-Покровському храмі. Одна особа загинула. Президент заявив, що бере розслідування цієї справи на контроль. Щоби не поплатитися погонами й кар’єрами, запорізькі міліціянти за лічені дні провели поспішне, поверхове й необ’єктивне «розслідування». На роль винних «призначили» трьох хлопців: Антона Харитонова, Сергія Дьоміна та Євгена Федорченка.

Статья взята с сайта: www.zaporizhzhya.svoboda.org.ua

seo
30th Сен 2012
Теги:
seo

Есть 1 комментарий. к “Запорізька «Свобода» виступила проти фальшування справи «паламарів»”

  1. Александра Кудинова:

    Александра Кудинова:
    03.12.2012 в 1:16 дп

    Обращение к Президенту Украины!
    Уважаемый Господин Янукович! Спасите невиновных. Вы тоже отец! Остановите негодяев в погонах. На месте пономарей мог оказаться любой. При ином раскладе, не выбери мы Вас, и ваш сын не был бы застрахован от милицейского произвола! Совесть и честь среди офицеров милиции и прокуратуры уже давно пустой звук. Ими правит жадност, жажда власти и наглость от безнаказанности. Не боятся и Бога! Пока система правосудия совсем не развалилась, вмешайтесь и восстановите справедливость! С уважением и верой.

Написать ответ

seo
 
seo
Все права защищены © 2011-2015 Дело пономарей — Официальный сайт
Кто затыкает ухо свое от вопля бедного, тот и сам будет вопить, - и не будет услышан