Дело пономарей — Официальный сайт
Facebook seo Twitter seo Subscribe
seo
seo
seo

Материал по теме на сайтах:

zp-news.zp.uaЗапорожским «пономарям» обеспечат лечение в областной больнице


www.061.uaЗапорожских «пономарей» обещают трудоустроить


allday.in.uaЗапорожских «пономарей» обещают трудоустроить


www.golos.com.ua«Запорожские пономари» ищут работу

_______________________________________________________________

«Запорізькі паламарі» шукають роботу


Сергій Дьомін найшвидше працюватиме на факультеті фізичного виховання ЗНУ, а Антон Харитонов збирається йти в паламарі. Обіцяють роботу і Євгену Федорченку

«Голос України» вже повідомляв, що після трьох з половиною років ув’язнення вийшли на волю троє чоловіків, засуджених за не скоєний ними злочин. Сергій Дьомін, його брат Антон Харитонов та Євген Федорченко, нагадаємо, були визнані судом винними в організації вибуху Свято-Покровського храму у Запоріжжі (липень 2010 року) та отримали по 14-15 років колонії суворого режиму.

Нещодавно вони вийшли на волю, виступили разом із теперішнім прокурором області на місцевому Майдані (Олександр Шацький був їхнім громадським захисником під час судового процесу).

І ось настав час шукати роботу. Щоправда, весь наступний тиждень «паламарі» (тут назустріч пішла міська влада) перебуватимуть у стаціонарі обласної клінічної лікарні, де пройдуть медичне обстеження. А далі Сергій Дьомін, за спеціальністю спортивний тренер, найшвидше працюватиме на факультеті фізичного виховання ЗНУ.

Обіцяють роботу і Євгену Федорченку, а ось Антон Харитонов збирається йти в паламарі. Хоча, відомо, — на попередньому місці роботи, у Свято-Покровському храмі, він не працюватиме.

І ще: С. Дьомін найближчим часом планує одружитися. Познайомився ж він з нареченою… під час слідства, коли перебував у СІЗО. Але то вже, як мовиться, зовсім інша історія…

Сатья взята с сайта: golosukraine.com

seo
5th Апр 2014
Теги:
seo

Написать ответ

seo
 
seo
Все права защищены © 2011-2015 Дело пономарей — Официальный сайт
Кто затыкает ухо свое от вопля бедного, тот и сам будет вопить, - и не будет услышан