Дело пономарей — Официальный сайт
Facebook seo Twitter seo Subscribe
seo
seo
seo

Так же читайте статьи по теме:

www.ukrinform.uaНас посадили, щоб вислужитися перед Януковичем — запорізькі «паламарі»


www.061.uaВ Запорожье расследование взрыва «Свято-Покровской» церкви начнётся с ноля (ФОТО, ВИДЕО)

alfanews.com.uaВзрыв в запорожхком храме произошел, когда церкви нужно было отдавать миллионный долг,- запорожские пономари

timenews.in.ua«Запорожские пономари» хотят видеть своих обидчиков на нарах


iz.com.uaВ Запорожье будет новое «Дело пономарей»


panoptikon.org«На свободе негодяев побольше, чем в тюрьме», — «запорожские пономари»


zabor.zp.uaЗапорожские «пономари» о судебной системе: Это конвеер, который садит невиновных людей

newsper.netНас посадили, щоб вислужитися перед Януковичем — запорізькі «паламарі»

_______________________________________________________________

«Запорізькі паламарі» вже на волі


17.03.2014

Лютнева революція випустила із тюрем невинних. Так прокоментував своє звільнення Сергій Дьомін — один із «запорізьких паламарів», засуджених на 14-15 років колонії за начебто скоєний вибух Свято-Покровського храму в Запоріжжі. «Я відсидів три роки, сім місяців і 15 днів за злочин, якого не скоював», — заявив він. — Спасибі всім, хто вірив у те, що ми не винні».
Зауважимо, що у винуватість братів Сергія Дьоміна та Антона Харитонова, а ще їхнього колеги по нещастю Євгена Федорченка не вірило ціле місто. Однак після трьох років перебування чоловіків у СІЗО Жовтневий суд Запоріжжя таки визначив їм покарання. Єдиним аргументом обвинувачення стало щиросердне зізнання підсудних та «експертна» оцінка, що добуто те зізнання все-таки не шляхом катувань. Ніякі аргументи захисту суд не переконали.

І ще. У місцевих колах панує думка, що вибух 28 липня 2010 року мав комплексний характер. По-перше, він став наслідком розбірок за земельну ділянку, на якій розташований храм. По-друге, провокація напередодні місцевих виборів дала початок нагнітанню психозу з покладанням вини на «язичників» та «розкольників» з Київського патріархату. Однак звести справу до хуліганства не вдалося, бо випадково загинула черниця.

І останнє. Фактично громадським захисником «паламарів» під час судового розгляду виступав колишній прокурор Запорізької області Олександр Шацький. Коли почалися події на Майдані, Шацький став одним із його активістів. Напередодні стало відомо, що О. Шацький знову призначений прокурором Запорізької області.

Статья взята с сайта: golosukraine.com

seo
17th Мар 2014
Теги:
seo

Написать ответ

seo
 
seo
Все права защищены © 2011-2015 Дело пономарей — Официальный сайт
Кто затыкает ухо свое от вопля бедного, тот и сам будет вопить, - и не будет услышан