Дело пономарей — Официальный сайт
Facebook seo Twitter seo Subscribe
seo
seo
seo

Запорізькі свободівці пікетували судилище над «паламарями»


07 февраля 2013
7 лютого 2013 року в Запоріжжі обласна організація Всеукраїнського об’єднання «Свобода» пікетувала Жовтневий суд міста, де триває судилище над «паламарями», яких незаконно утримують під вартою.

Вчергове судилище було перенесено. Причина – призначений адвокат Антона Харитонова захворіла. Суддя Мінасов заявив, що без призначеного адвоката слухання не буде, тим самим не даючи взятися за справу адвокату Шулякову, який повернувся з відпустки. Після цього суддя переніс засідання на наступний тиждень.

Запорізька «Свобода» розцінює такі дії як затягування справи і намагання у будь-який спосіб не допустити до справи адвоката Шулякова, який дійсно захищає Антона Харитонова, на відміну від призначеного адвоката.

Виступаючи на пікеті, голова Запорізької міської організації ВО «Свобода» Тимур Книш наголосив: «Свободу» – не спинити. Ми й надалі будемо продовжувати пікетувати незаконне судилище, яке хоче засудити невинних хлопців. Бо сьогодні сидять вони, а завтра можуть прийти по будь-кого з нас і засудити за те, чого ми не робили. Тому ми повинні щодня робити все для того, щоби скинути «регіональну» банду, яка окупувала Україну і взяла все під свій бандитський контроль».

Запорізька обласна організація ВО «Свобода» продовжить пікетування суду. Запрошуємо громаду міста приєднатися до пікету та висловити свою позицію щодо незаконного судилища. Наступний пікет відбудеться 14 лютого 2013 року о 10:00. Збір активістів – біля будівлі Жовтневого районного суду (вул. Дзержинського, 6, зупинка транспорту: «вул. Анголенка»).

Довідка: 28 липня 2010 року в Запоріжжі невідомі вчинили вибух у Свято-Покровському храмі. Загинула 1 особа. Президент заявив, що бере розслідування цієї справи на особливий контроль. Щоби не поплатитися погонами й кар’єрами, запорізькі міліціянти за лічені дні провели поспішне, поверхове й необ’єктивне «розслідування». На роль винних «призначили» трьох хлопців: Антона Харитонова, Сергія Дьоміна, Євгена Федорченка.

Статья взята с сайта: zaporizhzhya.svoboda.org.ua

seo
7th Ноя 2012
Теги:
seo

Написать ответ

seo
 
seo
Все права защищены © 2011-2015 Дело пономарей — Официальный сайт
Кто затыкает ухо свое от вопля бедного, тот и сам будет вопить, - и не будет услышан